У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та оголошеним карантином, терміни прийому документів до 1 класу 2020-2021 навчального року змінено. Відповідно цього з метою вивчення кількості майбутніх першокласників, формуванням мережі класів та учнів у них, для оптимізації термінів обробки даної інформації, Ірпінська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №18 з 12.05.2020 року проводить он-лайн прийом документів майбутніх першокласників на 2020-2021 н.р.

Документи:

1. заява про зарахуванняhttps://drive.google.com/open?id=1Wmc7YmPyUhc3TDToTaxC7IMRwz4pwp95

2. копія свідоцтва про народження дитини (можна надсилати на електронну пошту закладу school18_irpin@ukr.net.з поміткою « Документи в 1 клас»

Увага!У відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти для підтвердження достовірності поданих документів на ел. пошту та для зарахування до 1 класу необхідно буде надати оригінали/копії документів у паперовому вигляді у строки, які будуть визначені після закінчення карантину.

Дякуємо за розуміння!

Адміністрація закладу